Toimintavarmuutta sähkö- ja automaatiokunnossapidolla

Laadukas kunnossapito lisää laitteiden elinikää, alentaa kustannuksia ja varmistaa toiminnan häiriöttömyyden.

Sähkö- ja automaatiojärjestelmien kunnossapito on osaamisemme ydintä. Ympäri Suomea sijaitsevat 16 toimipaikkaamme varmistavat palvelujemme valtakunnallisen kattavuuden ja nopean saatavuuden.

Ennakoivalla huollolla takaamme järjestelmien ja laitteistojen käyttövarmuuden koko niiden elinkaaren ajan.

Keskeiset palvelumme

  • Sähkölaitteiden ylläpito- ja kunnostustyöt
  • Automaatiolaitteet ja -järjestelmät
  • Liikenteenhallintalaitteiden kunnossapitotyöt
  • Kytkinlaitosten ja muuntamoiden kunnossapitotyöt
  • Käyttövalvomotehtävät
  • Asiantuntijapalvelut
  • Erilliset projektikokonaisuudet
 

Myynnin yhteyshenkilöt

Jani Hauskamaa

Myyntipäällikkö

+358 50 5762 134

jani.hauskamaa@vr.fi

Harri Sakki

Etelä-Suomi

+358 40 8661 761

harri.sakki@vr.fi

Ari Valaja

Länsi-Suomi

+358 40 8630 016

ari.valaja@vr.fi

Juha Salovaara

Itä-Suomi

+358 40 8637 340

juha.salovaara@vr.fi

Leo Tuppurainen

Pohjois-Suomi

+358 40 8645 301

leo.tuppurainen@vr.fi

Sami Viitanen

Tarjouspäällikkö

+358 40 8630 577

sami.viitanen@vr.fi

Tarjouspyynnöt

Lähetä tarjouspyynnöt osoitteeseen

tarjouspyynnot@vrtrack.fi