Harri Lukkarinen

Toimitusjohtaja

+358 40 8661 714

harri.lukkarinen@vr.fi

Harri Yli-Villamo

Johtaja, suunnittelu

+358 40 5487 575

harri.yli-villamo@vr.fi

Jouni Kekäle

Johtaja, rakentaminen

+358 40 8621 802

jouni.kekale@vr.fi

Mauri Heinämäki

Johtaja, kunnossapito

+358 40 8625 650

mauri.heinamaki@vr.fi

Timo Riihimäki

Johtaja, koneet ja materiaalit

+358 40 8620 203

timo.riihimaki@vr.fi

Sanna Ström

Johtaja, HSEQ

+358 40 1522 995

sanna.strom@vr.fi

Jenni Heinisuo

Head of IT and Communications

+358 40 8622 044

jenni.heinisuo@vr.fi

Juha Rönkä

Henkilöstöpäällikkö

+358 40 8622 216

juha.ronka@vr.fi

Pasi Tikka

Business Controller

+358 40 8625 752

pasi.tikka@vr.fi

Hanni Marin

Head of Communications (äitiyslomalla)

+358 40 8621 263

hanni.marin@vr.fi

Mirka Nevala

Vt. toimitusjohtaja, VR Track Sweden AB; Johtaja, strategia ja kehitys, VR Track Oy

+358 50 3734 375

mirka.nevala@vr.fi